Wedstrijdkalender > 2014-2015

Kalender U10 28-3-2015 in excel openen!

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Score Zaal
Zo 1 Mei 15.00 U16Z R2 Pr Min J Tigers Halle A 44/81 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 1 Mei 13.00 U14D R2 Land Pup Gem Basket Lummen A 49/58 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 1 Mei 11.00 U18E R2 Land Kad J Croonen Lommel A 52/83 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 26 Apr 15.00 U16Z R2 Pr Min J Kortenberg Young Devils A 54/64 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 26 Apr 13.00 U18E R2 Land Kad J Vabco Mol BBC A 65/51 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 26 Apr 12.45 van 13u00 tot 15u00 U10 Micr A 3 x 3 Sporthal Scherpenheuvel
Zo 26 Apr 11.00 U14D R2 Land Pup Gem Basket Bree 56/41 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 25 Apr 20.30 Heren P1 SK Eternit Kapelle-o-d-Bos A 67/50 KAT1, Nijverheidslaan 14
Za 18 Apr 18.00 BBC Strombeek B Heren P1 0/20 Gem Sporth Wemmel
Za 18 Apr 14.00 GSG Aarschot U18E R2 Land Kad J 71/49 Sted. Sporth. Demervallei
Za 18 Apr 13.00 Melco Ieper A U14D R2 Land Pup 87/38 Sted Sporthal Ieper
Za 18 Apr 11.00 U16Z R2 Pr Min J Eagles Merchtem A 63/50 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 12 Apr 13.00 U18E R2 Land Kad J Basket Tongeren A 52/59 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 12 Apr 11.00 U14D R2 Land Pup BBC Jeugd Gentson 53/72 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 11 Apr 20.00 BC Opwijk A Heren P1 70/52 Gemeentelijk Sporth Opwijk
Za 11 Apr 17.00 Everse Dino's A U16Z R2 Prov Min Jong 50/48 KA Emanuel Hiel
Za 4 Apr 16.00 BBC Keerbergen A U12X R2 Prov Ben Gem 43/24 Sporth. Keerbergen
Woe 1 Apr 21.00 Heren P1 BC Opwijk A 60/76 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 29 Maa 13.00 U16Z R2 Prov Min Jong Leuven Bears B 25/95 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 29 Maa 11.00 U12X R2 Pr Ben Gem Clem Scherpenheuvel A 33/51 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 28 Maa 20.30 Heren P1 BC Asse-Ternat B 60/64 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 28 Maa 18.15 Heren P3B Spm Boskanters Stennokk B 44/67 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 28 Maa 13.45 van 14u00 tot 15u30 U10 Micr A-B-C 3 x 3 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 28 Maa 10.00 Ekeren BBC A U18E R2 Land Kad J 86/54 Sporth. 't Venneke
Zo 22 Maa 13.15 U18E R2 Land Kad J Hades BBC Hasselt A 87/61 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 22 Maa 11.00 U14D R2 Land Pup G Strombeek BBC A 40/79 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 21 Maa 18.00 BBC Strombeek C Heren P3B 0/20 Sporth Campus Wemmel
Za 21 Maa 15.00 U12 X R2 Benj Gem Everse Dino's A 91/50 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 21 Maa 10.45 Londerzeelse Dunkers A U16Z R2 Pr Min Jong 101/27 Sporcomplex Londerzeel
Zo 15 Maa 11.00 U12 X R2 Benj Gem SA Leuven Bears C 44/48 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 14 Maa 20.30 Heren P1 LSV Basket Landen A 67/55 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 14 Maa 14.00 Kontich Wolves A U14D R2 Land Pup G 55/54 Sporthal Sint-Rita
Za 14 Maa 12.00 Kontich Wolves A U18E R2 Land Kad J 73/51 Sporthal Sint-Rita
Wo 11 Maa 21.00 Heren P1 BC Grimbergen A 55/53 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 8 Maa 15.00 U16Z R2 Prov Min J Londerzeelse Dunkers A 31/83 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 8 Maa 13.00 U18E R2 Land Kad J BC Asse-Ternat A 47/55 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 8 Maa 11.00 U14D R2 Land Pup Gem BBC Erembodegem A 57/58 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 8 Maa 9.15 van 9u30 tot 12u45 U8 Peanuts 3 x 3 Sporthal Demervallei Aarschot
Zo 8 Maa 9.00 Notre Dame Leuven A U12X R2 Prov Benj 45/57 Campus Redingenhof
Za 7 Maa 20.30 Heren P1 BC Grimbergen A 70/63 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 7 Maa 18.15 Heren P3B BC Tigers Halle B 73/71 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 1 Maa 17.00 BBC Deinze-Nazareth A U14D R2 Land Pup G 58/39 Sporthal Nazareth
Zo 1 Maa 16.00 Fenics Leuven Heren P1 65/45 Sportoase Arena Heverlee
Zo 1 Maa 12.00 U12X R2 Prov Benj G Notre Dame Leuven A 65/39 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 28 Feb 16.00 Clem Scherpenheuvel B Heren P3 B 63/65 Sted Sporth Scherpenheuvel
Za 28 Feb 14.00 BC Maasmechelen U18E R2 Land Kad J 60/55 Schietschuil
Za 28 Feb 09.00 Leuven Bears B U16Z R2 Prov Min J 107/42 St Sporth Wilsele Centr
Wo 25 Feb 21.00 Heren P1 BC Grimbergen A voorbeh. KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 22 Feb 15.15 U12X R2 Prov Benj J BBC Keerbergen A 30/45 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 22 Feb 13.00 U18E R2 Land Kad J Kontich Wolves A 44/70 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 22 Feb 11.00 U14D R2 Land Pup Kontich Wolves A 59/52 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 21 Feb 20.30 Heren P1 Black Devils Vorst A 65/69 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 21 Feb 18.15 Heren P3 B BC Opwijk C 52/70 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 21 Feb 14.00 Eagles Merchtem A U21 Prov Jun Jong 57/54 Tuinbouwschool
Za 14 Feb 18.00 Heren P3 B BBC Keerbergen B 86/60 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 14 Feb 16.00 U16Z R2 Prov Min J Everse Dino's 40/72 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 14 Feb 9.45 Clem Scherpenheuvel A U12X R2 Prov Benj 27/48 Sporthal Scherpenheuvel
Zo 8 Feb 15.30 Bavi Vilvoorde B Heren P1 67/49 Sted Sporthal Vilvoorde
Zo 8 Feb 12.00 Merchtem Eagles A U16Z R2 Prov Min J 59/57 Tuinbouwschool
Za 7 Feb 18.30 2B-SAFE Tienen C Heren P3 B 55/53 Sportschuur Tienen
Za 7 Feb 12.30 BBC Croonen Lommel A U18E R2 Land Kad J 71/21 Campus Mercurius
Za 7 Feb 12.00 Basket Lummen A U14D R2 Land Pup 60/64 Sportcomplex Vijfsprong
Za 7 Feb 9.50 van 10u00 tot 11u50 U8 Peanuts 3 x 3 Sporthal Landen
Vr 6 Feb 20.30 BC Grimbergen A U16 Prov Min Jong 53/51 Sporthal Borgt
Zo 1 Feb 13.00 Vabco Mol BBC A U18E R2 Land Kad J 65/61 Sporthal Rozenberginstituut
Za 31 Jan 15.15 Kortenberg Young Devils A U16Z R2 Prov Min J 66/51 Sporthal Erps-Kwerps
Za 31 Jan 13.00 Everse Dino's A U12X R2 Prov Benj Gem 35/36 KA Emanuel Hiel
Zo 25 Jan 16.30 BC Asse-Ternat A U18E R2 Land Kad Jong 54/61 Sporthal Ternat
Zo 25 Jan 11.15 Bct Overijse U12 Benjamins Gem 74/24 Den Heurk Overijse
Zo 25 Jan 10.00 U16 Min Jong Clem Scherpenheuvel 57/54 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 24 Jan 15.00 Bree Basket U14D R2 Land Pup Gem 69/51 Olympia Bree
Za 24 Jan 9.15 van 9u30 tot 11u00 U10 Micr A-B 3 x 3 De Tumkens Betekom
Zo 18 Jan 13.45 van 14u00 tot 17u00 U8 Peanuts 3 x 3 Sportschuur Tienen
Zo 18 Jan 13.00 U18 E R2 Land Kad Ekeren BBC A 53/78 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 17 Jan 20.00 Basket Groot Zemst A Heren P1 69/53 Sporthal Waterlees
Za 17 Jan 18.15 A&T Betekom B Heren P3 B 55/66 Sporth De Tumkens
Za 17 Jan 11.45 van 11u45 tot 13u30 U10 Micr A-B 3 x 3 Sted Sporth Scherpenheuvel
Za 17 Jan 10.00 Tigers Halle A U16 Z Prov Min Jong 81/52 Sted Sporthal De Bres
Zo 11 Jan 11.00 Hades Hasselt A U18 E R2 Land Kad Jong 68/72 Kiewit
Za 10 Jan 20.30 Heren P1 GSG Aarschot B 84/87 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 10 Jan 18.15 Heren P3 B BB Halle A 81/39 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 10 Jan 14.00 Strombeek BBC A U14 D R2 Land Pup 61/46 Sporthal Campus Wemmel
Za 10 Jan 11.00 SA Leuven Bears C U12 X R2 Benj Gem 51/22 Campus Redingenhof
Zo 4 Jan 15.45 U18 E R2 Land Kad GSG Aarschot 61/66 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 4 Jan 13.30 U14 Land Pup D R2 Melco Ieper A 43/56 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 4 Jan 11.00 BC Grimbergen C Heren P3 B 71/83 Sporthal Borght
Za 3 Jan 20.45 Dynamo Bertem A Heren P1 55/65 Gem Sporth Bertem
Zo 21 Dec 9.30 van 9u30 tot 11u10 U10 Micr A-B 3 x 3 Den Dijk te Haacht
Za 20 Dec 20.30 Heren P1 Leuven Bears C 52/51 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 20 Dec 18.15 Heren P3 B Centrum Grimbergen A 55/68 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 20 Dec 13.00 BBC Jeugd Gentson U14D Land Pup Gem 39/37 Sporthal Leopoldskazerne
Za 20 Dec 10.00 Basket Tongeren A U18E Land Cad Jong 63/66 Sporthal "Pibo"
Za 20 Dec 10.00 GSG Aarschot B U16 Min Jong C 35/62 Sted Sporth Demervallei
Wo 17 Dec 20.30 Thor Tervuren A (+5) Heren P1 53/73 Sporthal Diependal
Za 13 Dec 20.45 SK Eternit Kapelle o/d Bos Heren P1 78/66 Sporthal Eternit
Za 13 Dec 9.00 GSG Aarschot A U12 Benj Gem D 49/47 Sted Sporth Demervallei
Zo 7 Dec 15.00 SA Leuven Bears C U12 Benj Gem D 31/34 Sted Sporth Wilsele Centrum
Zo 7 Dec 12.00 van 12u tot 13u40 U10 Micr A-B-C 3 x 3 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 7 Dec 10.00 U16 Min Jong C 2BE SAFE Tienen A 52/62 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 6 Dec 20.30 Heren P1 BBC Strombeek B 42/50 KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 5 Dec 20.30 Boskanters Steenokkerzeel B. Heren P3 B 69/49 Sporth Hertblok Steenokk.
Zo 30 Nov 17.00 U16 Min Jong C LSV Basket Landen A 50/56 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 30 Nov 15.00 U18 Cad Jong E Land BC Maasmechelen 82/78 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 30 Nov 13.00 U14 Pup Gem D Land BBC Deinze-Nazareth 47/91 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 30 Nov 12.00 van 12u tot 13u30 U10 Micr A 3 x 3 Sporth Heirbaan Machelen
Za 29 Nov 21.00 BC Grimbergen A Heren P1 73/61 Sporthal Borgt
Wo 26 Nov 19.00 U12 Gew Benj Gem D GSG Aarschot A 56/55 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 22 Nov 20.30 Centrum Grimbergen A Heren P3 B 69/60 Sporthal Princebos
Za 22 Nov 19.30 BC Asse-Ternat B Heren P1 84/64 Sporthal Ternat
Za 22 Nov 16.30 BBC Erembodegem A U14 Land Pup D R2 87/59 Sportz. Cesar Haelterman KTA1 te Aalst
Zo 16 Nov 10.00 U16 Gew Min Jong C Leuven Bears D 72/42 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 16 Nov 09.15 LSV Basket Landen A U12 Gew Benj Gem D 31/47 Sted. Stadshal Landen
Za 15 Nov 20.30 Heren P1 BC Opwijk A 54/51 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 15 Nov 18.15 Heren P3 BBC Strombeek C 42/64 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 15 Nov U14 Land Pup BBC Laakdal 58/29 KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 11 Nov 15.00 BC Opwijk C Heren P3 B 48/46 Gem Sporth Opwijk
Za 8 Nov 16.30 Tigers Halle B Heren P3 B 77/74 Sted Sporth De Bres
Za 8 Nov 16.00 U18 Land Kad Jong A Leuven Bears A 38/83 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 8 Nov 14.00 U14 Land Pup C Oxaco BBC Boechout A 22/105 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 8 Nov 11.00 2B-Safe Tienen A U12 Gew Benj Gem D 26/48 Sportschuur Tienen
Zo 2 Nov 13.00 Kon BBC Oostkamp U18 Land Kad Jong A 96/62 De Valkaart
Za 25 Okt 20.30 Heren P1 Fenics Leuven BBC 58/67 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 25 Okt 18.15 Heren P3B Clem Scherpenheuvel B 49/42 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 25 Okt 12.00 GSG Aarschot A U14 Land Pup C 100/50 Sted Sporth Demervallei
Za 25 Okt 11.45 Clem Scherpenheuvel A U16 Gew Min Jong C 73/45 Sted Sporth Scherpenheuvel
Za 25 Okt 11.00 Cuva Houthalen HLTRN A U18 Land Kad Jong A 87/50 Gem Sporth Lakerveld
Za 25 Okt 10.00 tot 11u40 - Aarschot U10 Micr A & B 3 X 3 Sted Sporth Demervallei
Zo 19 Okt 15.15 Croonen Lommel A U18 Land Kad Jong A 84/37 Campus Mercurius
Zo 19 Okt 14.00 CobraSchotenBrasschaat A U14 Land Pup C 138/23 Sporthal De Zeurt
Zo 19 Okt 12.00 U12 Gew Benj Gem D Craywinckelhof Lubbeek A 35/42 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 19 Okt 10.00 U16 Gew Min Jong C Jets Basket Zaventem A 70/39 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 18 Okt 21.00 Black Devils Vorst A Heren P1 74/61 Petit Palais des Sports Forest
Zo 12 Okt 17.00 U18 Land Kad Jong A Vabco Mol BBC 60/66 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 12 Okt 15.00 U14 Land Pup C Lyra Nila Nijlen 40/60 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 12 Okt 9.00 van 9u00 tot 10u30 U10 Micr A & B 3 x 3 Sporthal Redingenhof Leuven
Za 11 Okt 21.00 Heren P1 Bavi Vilvoorde B 69/67 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 11 Okt 19.00 Heren P3 B 2B Safe Tienen C 45/61 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 5 Okt 10.00 U12 Gew Benj Gem D SA Leuven Bears C 40/38 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 4 Okt 20.15 LSV Basket Landen A Heren P192/77 Sted Stadshal Landen
Za 4 Okt 18.30 BBC Keerbergen B Heren P370/58 Gem Sporth. Keerbergen
Za 4 Okt 14.00 LSV Basket Landen A U16 Gew Min Jong C41/45 Sted Stadshal Landen
Za 4 Okt 14.00 Vabco Mol BBC A U18A Land Cad Jong68/52 Axion
Za 4 Okt 10.00 Lyra Nila Nijlen A U14C Land Pup Gem81/33 Gem Sporth Nijlen
Za 4 Okt 09.30 van 9u30 tot 11u15 U10 Micr A & B 3 x 3 Sporth De Tumkens Betekom
Zo 28 Sep 16.00 van 16u tot 17u40 U10 Micr A & B 3 x 3 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 28 Sep 14.00 U16C Min Gew Jong Clem Scherpenheuvel A 25/83 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 28 Sep 12.00 U18A Land Cad Jong BBC Croonen Lommel A 38/75 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 28 Sep 10.00 U14C Land Pup Gem CobraSchotenBrasschaat A 22/105 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 27 Sep 20.30 Heren P1 Basket Groot Zemst A 67/60 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 27 Sep 18.15 Heren P3 A&T Basket Betekom B 62/28 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 21 Sep 10.00 van 10u tot 11u30 U10 Micr A & B 3 x 3 Sporthal Heirbaan Machelen
Zo 21 Sep 10.00 U12 Gew Benj Gem D LSV Basket Landen 55/39 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 20 Sep 20.15 BC Halle A Heren P331/72 Sted Sporth De Bres
Za 20 Sep 18.00 GSG Aarschot B Heren P165/57 Sted Sporth Demervallei
Za 20 Sep 14.45 2B SAFE Tienen A U16 Gew Min Jong C55/62 Sportschuur Tienen
Za 20 Sep 11.00 BT Hasselt A U18A Land Cad Jong109/39 Sted Sporth Kuringen
Zo 14 Sep 16.00 U18A Land Cad Jong Cuva Houthalen 45/78 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 14 Sep 14.00 U14C Land Pup Gem GSG Aarschot 46/103 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 14 Sep 10.00 U16C Min Gew Jong GSG Aarschot B 38/34 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 13 Sep 20.30 Heren P1 Dynamo Bertem A 45/47 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 13 Sep 18.15 Heren P3 Grimbergen C 80/46 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 13 Sep 13.30 Craywinckelhof Lubbeek U12D Gew Benj Gem54/53 Gem Basisschool Linden
Zo 7 Sep 17.00 SA Leuven Bears C Heren P1 45/82 Sted Sp Wilsele Centr
Zo 7 Sep 10.00 U12D Gew Benj Gem 2B SAFE Tienen A 58/51 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 6 Sep 15.00 SA Leuven Bears A U18A Land Kad Jong 121/33 Sted Sp Wilsele Centr
Za 6 Sep 12.00 Oxaco BBC Boechout A U14C Land Pup Gem 115/32 Capenberg Oxaco Center
Za 6 Sep 11.00 SA Leuven Bears D U16C Gew Min Jong 43/48 Sted Sp Wilsele Centr
Zo 31 Aug 10.45 Jets Basket Zaventem U16A Gew Jong C 49/76 Gem. Sporth. Zaventem
Zo 31 Aug va. 9u Jeugdtornooi Sharks Diest KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 30 Aug 14.00 Bct Overijse U14 Land Gem C Den Heurk Overijse
Za 30 Aug 17.00 > 19.00 Heren P1-P3 Training-Etentje KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 30 Aug 15.00 U18J Scherpenh U18J Zuid. Hulshout 49/18 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 30 Aug 13.45 U18J New Brabo Antw U18J Scherpenh 36/25 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 30 Aug 12.30 U18J New Brabo Antw U18J Zuid. Hulshout 46/17 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 30 Aug 13.00 > 14.30 U10 Micr Training Michel Theysstr. Diest
Za 30 Aug 11.00 > 12.30 U12 Benj Training Michel Theysstr. Diest
Za 30 Aug 11.00 > 18.00 Sportmarkt Michel Theysstr. Diest
Za 30 Aug 10.00 U18 Land Jong A Hasselt BT 28/116 KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 20.30 > 22.00 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 20.00 > 22.00 Land Cad Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 19.00 > 20.30 U16 Min Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 19.00 > 20.00 U12 Benj Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 18.30 > 20.00 U16 meisjes Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 29 Aug 17.30 > 19.00 U10 Micr Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 27 Aug 19.00 > 20.30 U16 Min Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 27 Aug 18.30 > 20.00 U16 meisjes Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 27 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 27 Aug 17.30 > 19.00 U10 Micr Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 26 Aug 20.30 > 22.15 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 26 Aug 19.45 > 21.45 Land Cad Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 26 Aug 19.00 > 20.30 U16 Min Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 26 Aug 19.00 > 20.30 U12 Benj Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 24 Aug 10.40 U16 Min Jong Tornooi Zuiderkempen H&N Sportpark Industriepark 3 2235 Hulshout
Zo 24 Aug 09.50 U16 Min Jong Tornooi Zuiderkempen H&N Sportpark Industriepark 3 2235 Hulshout
Zo 24 Aug 15.00 Heren P1 (+5) Spie Izegem L2 60/84 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 23 Aug 14.00 Ekeren BBC U18 Land Jong ../.. Sporth.'t Venneke Den Geer 21 Ekeren
Vr 22 Aug 20.30 Cuva Houthalen L1 Heren P1 (+10) 78/53 Sportpark Lakerveld Hal-B Guldensporenlaan 16 3530 Houthalen
Vr 22 Aug 20.30 > 22.00 Heren P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 22 Aug 20.00 > 22.00 Land Cad Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 22 Aug 19.00 > 20.30 U16 Min Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 22 Aug 19.00 > 20.30 U12 Benj Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 22 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 22 Aug 17.30 > 19.00 U10 Micr Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 20 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 20 Aug 19.00 > 20.30 U16 Min Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 20 Aug 17.30 > 19.00 U10 Micr Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 19 Aug 20.30 > 22.15 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 19 Aug 19.45 > 21.45 Land Cad Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 19 Aug 19.00 > 20.30 U16 Min Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 19 Aug 19.00 > 20.30 U12 Benj Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 17 Aug 15.00 BC Maasmechelen P1 Heren P1 66/68 Sporth. Schietskuil Poelsweg 3630 Eisden
Do 14 Aug 20.30 > 22.00 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Do 14 Aug 19.00 > 20.30 U12 Benj Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Wo 13 Aug 20.00 U18 Land Cad 2B Safe Tienen KTA1, Nijverheidslaan 14
Woe 13 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 12 Aug 20.30 > 22.15 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 12 Aug 19.45 > 21.45 Land Cad Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 12 Aug 19.00 > 20.30 U12 Benj Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 10 Aug 17.00 Heren P3 BBC Geel P3 KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 10 Aug 15.00 Heren P1 RHK Oostende P1 43/53 KTA1, Nijverheidslaan 14
Za 9 Aug 20.00 Vabco Mol P2 Heren P1 67/59 School Rozenberg Molenhoekstr 9
Vr 8 Aug 20.30 > 22.00 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 8 Aug 20.00 > 22.00 Land Cad Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Vr 8 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Do 7 Aug 20.45 Basket Stevoort L2 Heren P1 67/59 Sportcentr Hofbeemdenstr
Wo 6 Aug 18.30 > 20.00 Land Pup Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Di 5 Aug 20.30 > 22.15 Heren P1-P3 Training KTA1, Nijverheidslaan 14
Zo 3 Aug 18.00 Basket Lummen B Heren P3 74/45 Sportcentr Sportweg 8
Zo 3 Aug 16.00 Basket Lummen P1 Heren P1 71/63 Sportcentr Sportweg 8
Zo 3 Aug 9u>12u Heren P1-P3 Training Sporthal De Vruen Grote Vreunte 57b 3473 Waanrode
Za 2 Aug 10u>12u & 13u30>15u30 Training U18 Land Jong Sporthal De Vruen Grote Vreunte 57b 3473 Waanrode
Vr 1 Aug 20u>22u Training U18 Land Jong Sporthal De Vruen Grote Vreunte 57b 3473 Waanrode
Vr 1 Aug 19.45 Heren P1-P3 Training + toelichting KTA1, Nijverheidslaan 14
Competitie Beker Oefenwedstrijd Training