Klassement 2014-2015 M W V D Voor Tegen P  
                     
    1e Provinciale Heren P1H Vlaams Brabant            
1   GSG Aarschot - B 26 23 3 0 2026 1678 72  
2   Fenics Leuven BBC - A 26 19 7 0 1904 1676 64  
3   BC Opwijk - A 26 18 8 0 1712 1552 62  
4   Bavi Vilvoorde - B 26 15 11 0 1796 1682 55  
5  
Black Devils Vorst - A
26 13 13 0 1706 1675 52  
6   Basket Groot Zemst - A 26 13 13 0 1885 1815 52  
7   S.K.Eternit Kapelle o/ - A 26 12 14 0 1629 1760 50  
8   BC Grimbergen - A 26 12 14 0 1837 1781 50  
9   L.S.V. Basket Landen - A 26 12 14 0 1821 1984 50  
10   BC Asse-Ternat - B 26 12 14 0 1665 1737 50  
11   Toyota Wouters Diest - A 26 10 16 0 1503 1551 46  
12   Dynamo Bertem - A 26 10 16 0 1663 1760 46  
13   Strombeek BBC - B 26 10 16 0 1572 1678 45  
14   Leuven Bears - C 26 3 23 0 1424 1814 31  
                     
    3de Provinciale Heren P3H (B) Vlaams Brabant          
1   2B|SAFE Tienen - C 22 21 1 0 1456 941 64  
2   Centrum Grimbergen - A 22 16 6 0 1456 1173 54  
3   Spm Boskanters Steenok - B 22 16 6 0 1484 1217 54  
4   BBC Keerbergen - B 22 15 7 0 1379 1102 52  
5   Strombeek BBC - C 22 13 9 0 1213 1102 46  
6   Toyota Wouters Diest - B 22 11 11 0 1315 1224 44  
7   Clem Scherpenheuvel - B 22 11 11 0 1224 1069 44  
8   BC Opwijk - C 22 11 11 0 1085 1274 41  
9   Tigers Halle - B 22 9 13 0 1442 1388 39  
10   BC Halle - A 22 5 17 0 992 1363 30  
11   A&T Basket Betekom - B 22 2 20 0 1011 1615 26  
12   BC Grimbergen - C 22 2 20 0 1092 1681 26  
                     
    Klassement Jeugd 2014-2015 - Tweede Ronde          
                     
    U18 Landelijke Kadetten Jongens E R2 Landelijk        
1   BBC Croonen Lommel - A 18 17 1 0 1385 807 52  
2   Ekeren BBC - A 18 13 5 0 1356 1091 44  
3   GSG Aarschot 18 13 5 0 1312 1174 44  
4   Kontich Wolves - A 18 12 6 0 1398 1267 42  
5   BasKet Tongeren - A 18 11 7 0 1153 1092 40  
6   Vabco Mol BBC - A 18 7 11 0 1067 1236 31  
7   Toyota Wouters Diest - A 18 6 12 0 1033 1212 30  
8   BC Asse-Ternat - A 18 4 14 0 912 1124 26  
9   BC Maasmechelen 18 5 13 0 994 1284 26  
10   Hades BBC Hasselt - A 18 2 16 0 1054 1377 21  
                     
    U14 Landelijke Pupillen Gemengd D R2 Landelijk        
1   Melco Ieper - A 16 14 1 1 1044 615 45  
2   BBC Deinze-Nazareth - A 16 11 4 1 1176 923 39  
3   Strombeek BBC - A 16 12 4 0 910 667 37  
4   BBC Erembodegem - A 16 10 6 0 1011 826 36  
5   BBC Jeugd Gentson 16 7 8 1 776 855 31  
6   Kontich Wolves - A 16 6 9 1 775 927 29  
7   Bree Basket 16 5 11 0 705 1010 26  
8   Toyota Wouters Diest 16 3 13 0 792 1023 22  
9   Basket Lummen - A 16 1 13 2 701 1044 18  
                     
    U16 R2 Provinciale Miniemen Jongens Z              
1   Leuven Bears - B 14 12 2 0 1007 641 38  
2   Londerzeelse Dunkers - A 14 10 4 0 958 664 34  
3   Kortenberg Young Devil - A 14 10 4 0 844 722 34  
4   Everse Dino's - A 14 8 6 0 820 770 30  
5   Tigers Halle - A 14 7 7 0 744 792 27  
6   Merchtem Eagles - A 14 4 10 0 667 923 22  
7   Clem Scherpenheuvel - A 14 4 10 0 662 729 21  
8   Toyota Wouters Diest - A 14 1 13 0 604 1065 16  
                     
    U12 R2 Provinciale Benjamins Gemengd X            
1   BBC Keerbergen - A 10 9 1 0 535 264 28  
2   Clem Scherpenheuvel - A 10 6 3 1 473 390 23  
3   Leuven Bears - C 10 6 3 1 500 428 23  
4   Toyota Wouters Diest - A 10 4 6 0 449 435 18  
5   Notre Dame Leuven - A 10 2 8 0 421 608 14  
6   Everse Dino's - A 10 2 8 0 321 574 14  
                     
    Klassement Jeugd 2014-2015 - Eerste Ronde          
                     
    U18 Landelijke Kadetten Jongens A Landelijk          
1   Cuva Houthalen HLTRN - A 10 9 1 0 779 592 28  
2   Hasselt BT - A 10 9 1 0 914 551 28  
3   Leuven Bears - A 10 5 5 0 773 545 20  
4   BBC Croonen Lommel - A 10 5 5 0 716 593 20  
5   Vabco Mol BBC - A 10 2 8 0 483 917 14  
6   Toyota Wouters Diest - A 10 0 10 0 420 887 10  
                     
    U14 Landelijke Pupillen Gemengd C Landelijk          
1   Oxaco BBC Boechout - A 8 8 0 0 704 357 24  
2   CobraSchotenBrasschaat - A 8 5 2 1 655 396 19  
3   GSG Aarschot - A 8 4 3 1 587 513 17  
4   BBC Lyra Nila Nijlen - A 8 2 6 0 417 559 12  
5   Toyota Wouters Diest 8 0 8 0 270 808 8  
                     
    U16 Gewestelijke Miniemen Jongens C Vlaams Brabant      
1   Clem Scherpenheuvel - A 12 11 0 1 839 466 35  
2   Toyota Wouters Diest - A 12 8 4 0 645 612 28  
3   L.S.V. Basket Landen - A 12 7 5 0 580 580 26  
4   2B|SAFE Tienen - A 12 5 6 1 653 607 23  
5   Leuven Bears - D 12 4 7 1 559 684 21  
6   Jets Basket Zaventem - A 12 3 8 1 529 717 19  
7   GSG Aarschot - B 12 2 10 0 474 613 16  
                     
    U12 Gewestelijke Benjamins Gemengd D Vlaams Brabant      
1   GSG Aarschot - A 10 8 2 0 514 339 26  
2   Toyota Wouters Diest - A 10 7 3 0 473 416 24  
3   Leuven Bears - C 10 7 3 0 477 328 24  
4   Craywinckelhof Lubbeek - A 10 5 5 0 429 471 20  
5   L.S.V. Basket Landen - A 10 3 7 0 387 436 16  
6   2B|SAFE Tienen - A 10 0 10 0 240 530 9  
                     
    2/05/2015